
Krenuo sam ka hitnoj i IZGUBIO SVIJEST: Mladić izboden nasred ulice, UZALUD MOLIO ZA POMOĆ
Nijedan taksi nije htio da me vozi, izbacivali su me iz automobila uz psovke. Kada sam već vidio da od toga nema ništa, da to ne vodi nigdje i da oni neće da me povezu, krenuo sam pješke do Hitne pomoći i u jednom trenutku sam izgubio svijest. Dalje se ne sjećam, imam samo neke maglovite slike u glavi.















