
hronika
7 godina
"BIO JE DEČKO ZA PRIMJER" Tinejdžer se upucao u glavu u kući u Beogradu, pronašli ga roditelji
Mateja M. (17) izvršio je preksinoć samoubistvo u porodičnoj kući u beogradskom naselju Železnik.

