
Izrazili nezadovoljstvo ponašanjem nadležnih institucija: Zdravstveni radnici u Bihaću traže platu ili slijedi štrajk
Zdravstveni radnici u Bihaću danas su mirnim protestnim okupljanjem izrazili nezadovoljstvo ponašanjem nadležnih kantonalnih institucija i najavili da će, ukoliko im najkasnije sutra ne bude isplaćena decembarska plata, pristupiti iskazivanju radničke neposlušnosti, a u krajnjem slučaju i stupiti u generalni štrajk.

















