Zabava

(FOTO) Mili smuvao ženu dok je bila u vezi: Evo kako je sve počelo, Nina je prava bomba

Poznati producent i kompozitor Aleksandar Milić Mili godinama je u skladnom braku sa suprugom Ninom, a ona je bila zauzeta u trenutku kada su se upoznali.

Aleksandar Milić Mili
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Nina je mlađa od njega 10 godina i nikada se ne eksponira, a Aleksandar Milić Mili nerijetko dijeli njihove zajedničke fotografije, te mnogi komentarišu da mu je žena prava bomba.

Jednom prilikom Milić je ispričao detalje njihove romanse, prenosi Blic.

Aleksandar Milić Mili
FOTO: ALEKSANDAR MILIĆ MILI/INSTAGRAM SCREENSHOT

– Vilu mi je dao jedan drug na korišćenje, jer sam mu ja pomogao nešto finansijski. Bila je to nevjerovatna rezidencija, tamo sam napravio studio i prostor za život. Moja spavaća soba je imala 250 kvadrata, samo kamin je imao šest metara. Imao sam i svoj park, obezbjeđenje, neki francuski novinari su se šokirali, pitali su ko ovako može da živi od muzike u Srbiji – rekao je on, ali kada je Nina ušla u njegov život od vile nije bilo ni traga ni glasa.Naime, on se tada već preselio u studio od svega petnaestak kvadrata na Dorćolu, a kada je prvi put vidio Ninu, Mili kaže da je odmah znao da je “to – to”.

– Od momenta kada sam je vidio, znao sam da će mi biti žena jednog dana. Ona se već sutradan vraćala za Italiju na studije. Ovim drugaricama sam odmah rekao: “Dan kada Nina sleti, ja moram da znam”. Šest mjeseci kasnije, ona se vraća za Novu godinu i doček 2004. provodimo zajedno – prisjetio se on.

Pročitajte još

Kako je njegova sadašnja supruga u tom trenutku imala dečka, Mili joj je rekao da raskine vezu.

– Rekao sam joj da sutra idemo na večeru i nakon toga smo otišli u jedan kafić gdje sam volio da idem. Tamo sam je pitao da li ima dečka, rekla je da ima. Odmah sam joj rekao: “Vidi, plan je ovakav: sutra ujutru ti njega nazovi i reci mu da od vas nema ništa, da nije to – to. Mi se čujemo oko podne, ja dolazim po tebe i ti i ja se više ne razdvajamo.” Njoj je to bilo smiješno, ali tako je i bilo, to je bilo naše drugo viđenje u životu. Od tada do sada imamo najsavršeniji mogući brak, da sam ga crtao ne bi bio takav. Ljepšu i pametniju osobu od nje nisam mogao da sretnem – pričao je i dodao:

– Ona se opet vratila u Italiju na šest mjeseci, a ja sam živio u Monaku tri mjeseca godišnje, gdje smo otišli zajedno autom, čim se vratila iz Italije. Tamo smo se i vjerili, a nakon godinu dana smo napravili i veliku svadbu.Kćerka Mia je došla na svijet 2006. godine, a nakon godinu i po dana i sin Markus, koji su od tada centar našeg univerzuma – govorio je Aleksandar.