Zabava

BAHATA NASLJEDNICA PORED JELKE Ovako izgleda kada bogataši dočekuju praznike (FOTO)

Nasljednica šefa Formule 1 nerijetko podigne javnost na noge svojim bahatim ponašanjem, a sada je pokazala kako izgleda njena luksuzna vila kada je opremi za praznike.

BAHATA NASLJEDNICA PORED JELKE Ovako izgleda kada bogataši dočekuju praznike (FOTO)
FOTO: FACEBOOK

Stiglo je najljepše doba u godini – napisala je uz sliku na kojoj pored jelke pozira sa suprugom i kćerkicom.

https://www.instagram.com/p/B4t1a8yA3vW/?utm_source=ig_embed

Inače, Tamara Eklston sa suprugom i trogodišnjom kćerkom živi u 70 miliona dolara vrijednoj vili u Velikoj Britaniji. Uprkos nezamislivom luksuzu, Tamara je jednom prilikom izjavila da porodica živi samo u tri sobe – kuhinji, dnevnoj i spavaćoj sobi.

A o kakvom luksuzu je riječ, možda najbolje pokazuju sljedeći podaci – vila ima 57 soba na četiri sprata, unutrašnji bazen, mini spa centar, nekoliko dnevnih soba i trpezarija, a tročlanu porodicu opslužuje čak 50 članova osoblja.

https://www.instagram.com/p/B4zIbPigNTl/?utm_source=ig_embed

Kako izgleda dom Tamare Eklston, kao i kakvim luksuzom ga je ova bogata nasljednica opremila pročitajte klikom na link.

(Blic)