Zabava

PJEVAČICA ZAVRŠILA U BOLNICI Htjela da spremi zdrav obrok, pa završila sa bolovima u stomaku

Pjevačica Branka Sovrlić završila je u bolnici zbog jednog zdravog obroka, koji nije pripremila na pravi način.

Branka Sovrlić
FOTO: MILAN ILIĆ/RINGIER

Naime, nakon konzumacije čia sjemena, Branka je zadobila bolove u stomaku zbog čega se odmah uputila ka bolnici.

– I ako imam restoran vrlo često kuvam kod kuće – započela je Branka i opisala situaciju u kojoj se nedavno našla:

– Savjetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u bolnici zbog čia sjemenki. Svi su znali da sam u bolnici ali nisu znali šta je razlog . Jela sam ih tako, a nisam ih potopila pa su mi se zalijepile za crijeva. I eto, ne preporučujem nikom da to jede, ni slučajno – rekla je pjevačica.

Pročitajte još

Branka jedna od najbogatijih pjevačica na estradi

Inače, Branka Sovrlić važi za jednu od najbogatijih pjevačica na estradi, budući da u svom vlasništvu ima nekoliko luksuznih nekretnina.

Ona je godinama u skladnom braku, a jednom prilikom govorila je o odnosu sa suprugom.

– Od početka moje estradne karijere smo zajedno. Sve je duplo – i privatno i na estradi. Pričali su da me hvale zato što sam njegova žena i trebalo mi je dosta vremena da se dokažem kao pjevač. Ali mi smo se jednostavno našli, iako smo prilično različiti. Razumevanje je ključ. Ako neko pogriješi, popraviće se – istakla je Branka, prenosi Blic.