Zabava

(FOTO) Dejan Pantelić proslavio rođendan, pa otvorio dušu “Oba djeteta mi imaju ovu bolest, a ja sam rođen na Svjetski dan dijabetesa”

Voditelj Dejan Pantelić, proslavio je svoj 56. rođendan, 14. novembra, a kako je sam svojevremeno ispričao sudbina je bila takva da je on rođen na Svjetski dan dijabetesa, a oboje njegove djece, kćerka Lana i sin Vukašin, suočili su se sa ovom bolešću.

Dejan Pantelić
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Dejan Pantelić ispričao je kako njegovi nasljednici uz posebne mjere opreza, vode sasvim normalan život, kao i njihovi vršnjaci.

Dejan Pantelić
FOTO: P. MARKOVIĆ/RINGIER

‒ Ne znam da li se sudbina poigrala našim životom, ali zamislite da ste rođeni na Svjetski dan dijabetesa, a kod kuće imate dvoje djece koja imaju dijabetes. Hoću da poručim roditeljima da, bez obzira na to što je knedla uvijek u grlu kada je riječ o ovom današnjem danu ‒ jedini način da se borimo je da im vratimo osmijeh na lice ‒ priznao je jednom prilikom popularni voditelj, koji je u svojoj emisiji ugostio kćerku Lanu.

Lana hrabro istupila u javnosti

Pročitajte još

– Treniram tekvondo, nosim pumpu i kada imam takmičarske dane. Bez pumpe mogu da budem sat i po, dva, i na bazenu i na moru. Za sve moje drugare i drugarice imam poruku: Nemojte da se plašite i nemojte da krijete. Evo, ja otvoreno pričam i ponosna sam na sebe, mog brata Vukašina, tatu Dekija i mamu što govorimo o tome i podižemo svijest ‒ izjavila je Lana prilikom gostovanja u 150 minuta, prenosi Blic.

Lana je prošle godine maturirala, dok njen mlađi brat ima 16 godina. Nikada se nisu previše eksponirali u javnosti, a ni njihov poznati tata nije želio da ih eksponira bez pretjeranog razloga. Kako je rekao jednom prilikom, uvijek se trudio da njegova deca rastu u poštene i samostalne ljude, a on i supruga Miona u kući su insistirali na starim vrijednostima, kojima su i njih učili od malena.