Zabava

(FOTO) Zategnuta i srećna: Pjevačica smršala 40 kolograma, sada pozirala u teretani u kratkom topu

Indira Aradinović Indi prošla je kroz ozbiljnu transformaciju kada je izgubila čak 40 kilograma nakon što je operisala želudac, a onda se ozbiljno posvetila treninzima.

Indi Aradinović
FOTO: INDI ARADINOVIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

Sada je pokazala sliku iz teretane i jasno je koliko se promijenila.

Indi Aradinović redovno trenira, a sada je pohvalila kadrovima iz teretane gdje bez problema može da nosi kratki top.

Ona je istakla struk u helankama, a go stomak pokazao je da ima veliku tetovažu na bedrima.

Indi Aradinović
FOTO: INDI ARADINOVIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

Pjevačica je duže vrijeme kuburila sa viškom kilograma, a kako je ranije rekla, ona je uspjela da smrša 25 kilograma samo treningom. Tako danas ne odustaje od ideje da se redovne vježbe ne preskaču, prenosi Blic.

Pokazala ožiljak od operacije na stomaku

Pjevačica je pokazala veliki ožiljak na stomaku, koji kako kaže, ponosno nosi, a koji je dobila prilikom operacije želuca, kada je jedva preživjela usljed komplikacija koje su se javile.

Indi Aradinović
FOTO: RINGIER

Ona je sada progovorila o ožiljku na stomaku i tvrdi da se ne stidi svojih rezova.

Pročitajte još

– Što se mog ožiljka tiče, nemam problem da ga pokažem. To je dio mene. Nosim ponosno ožiljak jer sam drugu šansu za život dobila i mislim da treba da slavim dva rođendana sada – rekla je.