Zabava

(FOTO) Komentari se samo nižu: Žena Viktora Troickog je fatalna glumica, fotka sa luks jahte oduzima dah

Bivši teniser Viktor Troicki sa porodicom se trenutno nalazi u Crnoj Gori, a njegova supruga se odatle redovno oglašava.

Aleksandra Troicki
FOTO: ALEKSANDRA TROICKI/INSTAGRAM SCREENSHOT

Aleksandra Troicki je sada je objavila fotografije sa jahte i pokazala je svoje provokativno izdanje.

Naime, ona se uslikala u providnoj haljini za plažu ispod koje je nosila kupaći kostim, a njeno bujno poprsje je bilo u prvom planu.

Aleksandra Troicki
FOTO: ALEKSANDRA TROICKI/INSTAGRAM SCREENSHOT

Komentari na račun njenog izgleda su se nizali, a mnogi kažu da je Viktor pravi srećnik i da pored sebe ima fatalnu ženu.

Sportista već deset godina uživa u braku sa Aleksandrom

Viktor Troicki oduvijek je važio za miljenika žena, a sportista već skoro deset godina uživa u braku sa Aleksandrom Đorđević koja je srca publike osvojila ulogom Brazilke u filmu “Montevideo”.

Ovako je Aleksandra dobila ulogu

– Na kasting sam se prijavila na poziv ljudi iz filma koji su me videli u nekim reklamama. Preporuku su dobili u mom rodnom Paraćinu, gdje je kasting i održan, a gdje je dobar deo filma i snimljen – rekla je svojevremeno Aleksandra o ulozi u drugom dijelu filma.

– Odmalena su me miješali s Brazilkama i Južnoamerikankama, tako da i ne čudi što su se odlučili baš za mene. Bila sam jako srećna – dodala je tada, prenosi Blic.

Ona i Viktor su prvo dobili kćerku Irinu, te nisu krili sreću što su postali roditelji. Tri godine kasnije na svijet je donijela nasljednicu Dariju.