Riječ je o devedesetšestogodišnjoj pacijentkinji iz Banjaluke koja je imala više hroničnih udruženih oboljenja, navedeno je u saopštenju.
Dodaje se da je pacijentkinja liječena u Klinici za infektivne bolesti od 21. aprila.
U Republici Srpskoj je od posljedica virusa korona preminulo ukupno 21 lice, prenosi RTRS.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.