Zorica navodi da o Dušanu nije stekla lijepo mišljenje, piše Blic.
– Ta djevojka je jedno zlato, jedan anđeo koji divno pjeva. Željela je porodicu, zaljubila se, a ovo što joj muž radi je monstruozno. Šokirana sam načinom na koji je on oteo djecu jednoj majci. Ja sam njega srela dva puta u životu i ostavio je odvratan utisak na mene. Pitala sam se šta će ovakva žena sa ovakvim čovjekom. Ja te ljude koji nisu dobri nekako prepoznam. Ne hvalim se, nisam ni genije niti vidovnjak, ali moj želudac reaguje na takve odvratne ljude. Ja čitam ljude kao bukvar – rekla je Zorica Marković za magazin Star.
– Žao mi je nje kao majke, a prvenstveno djece koja najviše ispaštaju. Ne mogu da imam lijepo mišljenje o čoveku koji tako može da naškodi anđelima koje je on stvorio, koji treba da imaju oba roditelja – dodala je Zorica.

Ona je navela da oštro osuđuje Dušanov postupak.
– I da se razvedu, pa Bože moj, ne bi bili ni prvi ni posljednji, a ovo što je on uradio Tanji je za svaku osudu. Nažalost, nemam Tanjin novi broj da je okrenem, da joj pružim podršku, iako osim pravne i državne pomoći ja ne mogu ništa drugo da učinim za nju – zaključila je Markovićeva.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu