
"Bilo me je sramota" Goga Sekulić zbog ove riječi odbila pjesmu koja je sada veliki hit Seke Aleksić
Pjevačica Goga Sekulić govorila je o svojoj karijeri, a onda je priznala da je zbog samo jedne riječi odbila da snimi pjesmu "Da sam muško”, a onda je ona otišla u ruke Seke Aleksić. Goga ne krije da joj je sada krivo zbog toga.

















