
(VIDEO, FOTO) Sretna Nova godina! Banjalučani ponoć dočekali uz pjesmu Nataše Bekvalac i čestitku gradonačelnika Stanivukovića
Uz pjesmu Nataše Bekvalac Banjalučani i turisti okupljeni na platou kod Teniskog centra u Parku Mladen Stojanović dočekali su ponoć i ulazak u novu 2026. godinu.


















