
(VIDEO, FOTO) Odmah odvezen na suđenje: Dječak ubica IZAŠAO IZ BOLNICE sa kačketom na glavi, policajci DIGLI KIŠOBRAN da ga sakriju
Dječak ubica iz OŠ "Vladislav Ribnikar" izašao je danas tačno u 8 sati iz psihijatrijske ustanove u kojoj se nalazi od 3. maja 2024. godine i pod jakim merama obezbjeđenja odvezen je u Specijalni sud u Beogradu gdje bi danas ponovo trebalo da svjedoči u krivičnom postupku koji se vodi protiv njegovih roditelja.


















