
"Ne treba paničiti zbog sudara gripa i korone" Đerlek apelovao na građane da se vakcinišu
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Ðerlek izjavio je večeras da i u Srbiji i okruženju imamo spoj sezonskog gripa i korone i dodao da "flurona" ne treba da bude razlog za paniku, jer obično, jedan virus nadvlada drugi.


















