
"Nemam oraha u džepu" Prvo oglašavanje Rame Isaka nakon PRETRESA njegove kancelarije
Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak rekao je nakon što su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo po nalogu POSKOK-a, pretresli njegove prostorije da on "nema oraha u džepu" i da daje punu podršku institucijama.


















