
(VIDEO) Uletio u kružni tok iz suprotnog pravca: Još jedna opasna vožnja zabilježena kamerom
U Novom Sadu danas je zabilježen još jedan snimak vožnje u suprotnom smjeru.

U Novom Sadu danas je zabilježen još jedan snimak vožnje u suprotnom smjeru.

U Novom Sadu je danas umalo došlo do tragedije kada je, u Rumenačkoj ulici na pješačkom prelazu, automobil u punoj brzini izleteo ispred žene koja je prelazila ulicu sa bebom u kolicima.

Vozač (34) iz BiH je na auto-putu u Hrvatskoj upravljao automobilom brzinom od 253 km/h, uprkos ograničenju od 130 km/h na toj dionici.

Bivša direktorka Direktorata za unapređenje i zaštitu ljudskih prava i sloboda u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Mirjana Pajković potvrdila je da je kažnjena sa 1.000 evra.

Pokušavajući da izbjegne saobraćajnu gužvu, jedan vozač je u Banjaluci, na Istočnom tranzitu, automobilom prešao preko travnate površine, popeo se na trotoar i nastavio vožnju stazom namijenjenom pješacima i biciklistima.

Na društvenim mrežama objavljen je snimak bahate vožnje koja je mogla da se završi tragedijom i od toga su je dijelili centimetri, sekunde, ali i reakcija drugog vozača.

Bahatost i frutracije naroda najjasnije se vide u saobraćaju.

Jedan od korisnika društvenih mreža javno se pohvalio divljom vožnjom u „poršeu" na putu između Cazina i Bihaća.

Pijanom vozaču koji je u Slatini vozio bez vozačke dozvole i bježao od policije određeno je više kazni, među kojima i novčanu od 420 evra i trajno oduzimanje vozila kojim je upravljao.

Vozači koji prekrše zakon uglavnom dobiju ono što zaslužuju, a poneki čak i više. Slučaj jednog muškarca koji je bježao od policije u Velikoj Britaniji upravo to potvrđuje.

U sarajevskom naselju Jezero zabilježen je novi slučaj bahate vožnje, koji je samo pukom srećom prošao bez tragičnih posljedica.

Vozač iz Konjica koji je upravljao automobilom nogom, je uhapšen, potvrdilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK).

Nakon što se na društvenoj mreži Instagram pojavio snimak nevjerovatno bahate vožnje od čak 180 km/h kroz centar Sarajeva, vozač je identifikovan.

Gotovo nezapamćena bahatost zabilježena je u Sarajevu kada je mladić glavnom gradskom saobraćajnicom vozio nevjerovatnih 180 kilometara na sat.

Prava filmska jurnjava nasilnika iz BiH i policije iz Srbije počela je jutros u 4 časa.

Dara Bubamara je poznata kao ljubitelj dobrih automobila.

Banjaluka je ovih dana svjedočila izbjegnutnoj smrti. Zbog razularenog vozača koji je, bez kočnice i savjesti, preleteo kružni tok.

Banjalučka policija uručila je prekršajni nalog Stefanu Srdiću iz Laktaša zbog bahate vožnje na autoputu ”9. januar”, koju je objavio na svom Instagram profilu.

Oni koji ubuduće odbiju test na narkotike suočiće se s kaznom od 1.000 KM.

Nesvakidašnji prizor snimljen je juče na ulicama Banjaluke.