JAVNA HIGIJENA „Čistoća“ kupila novo vozilo za odvoz smeća
banjaluka

JAVNA HIGIJENA „Čistoća“ kupila novo vozilo za odvoz smeća

Konstantan porast krupnog otpada po gradu iziskuje potrebe za dodatnim čišćenjem, jer je evidentno da se iz godine u godinu povećavaju količine otpada, rekao je gradonačelnik Igor Radojičić koji je u krugu preduzeća AD „Čistoća“, prisustvovao prezentaciji novog vozila za odvoz kućnog otpada.

Za čistoću grada daju tri miliona KM
banjaluka

Za čistoću grada daju tri miliona KM

Više od devet miliona KM namijenjeno je za komunalnu potrošnju u 2019. godinu, izjavio je načelnik Odjeljenja za komunalne poslove Petar Bilčar. Ovakav prijedlog naći će se na narednom skupštinskom zasjedanju 26. decembra.