
Banjaluka oslobođena prije 78 godina: Cvijanovićeva čestitala Dan grada svim građanima i rukovodstvu
Srpski član i predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović uputila je čestitku građanima i rukovodstvu grada Banjaluka povodom 22. aprila – Dana grada i 78 godina od oslobođenja Banjaluke od fašizma u Drugom svjetskom ratu, jednog od najznačajnijih datuma u istoriji grada.


















