
Đokić čestitao Dan grada "Banjalučani imaju na šta biti ponosni, imaju razloga da slave"
Predsjednik Socijalističke partije Petar Đokić čestitao je Banjalučanima Dan grada i oslobođenja u Drugom svjetskom ratu, i poželio svim građanima da budu dio razvoja i prosperiteta, kako bi Banjaluka nastavila da raste i blista.
















