On je govorio o zdravstvenom stanju svog oca koji je nedavno bio hospitalizovan zbog teške obostrane upale pluća.
Luka Dačić kaže da je strahovao za Ivicin život i da se nada da je najgore prošlo te da je čitava porodica uz njega tokom oporavka, prenosi Blic.
– Mogu da kažem da je prošlo najgore, mislim da će trebati vremena da se oporavi. Nadamo se najboljem, to je sve što mogu da kažem. To su teški životni trenuci, moglo je da ga nema… Narod je mnogo potresen, ja to osjećam, danas sam šetao sa njim. Mnogo mu je ljudi prišlo uplakanih, zaustavljali ljudi kola i izlazili da se pozdrave sa njim. To su teški trenuci za porodicu i nadamo se da je najgore prošlo – rekao je Luka, a na pitanje ko je bio uz njega u teškim momentima, kratko je poručio:
Niko osim porodice kao i uvijek.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.