Sloba je dosad u mnogo navrata bio hospitalizovan zbog različitih razloga, dok se i o mnogim drugim njegovim problemima tokom godina naširoko pisalo.
Sloba Vasić je tako jednom prilikom želio da otvori nargila bar, a u tu priču je ušao sa poznanikom, koji ga je kasnije, kako je rekao, “zavrnuo” za pare.
Pjevač je posjedovao 15 nargila sa kojima je imao namjeru da pokrene biznis na predlog tog čovjeka, ali je njegov poslovni partner nestao i nije mu vratio nargile.
Sloba je tad potvrdio da je ušao u biznis sa poznanikom, koji je samo nestao i prestao da mu uzvraća pozive.
– Istina je da sam prevaren. To je neljudski čin, al kako radiš tako ti se i vraća. Trebali smo da uđemo u biznis. On je od mene uzeo 15 nargila i samo je nestao i prestao je upotpunosti da se javlja, mislim u početku smo se čuli, a onda je totalno prekinuo svaki kontakt. Nargile koje sam mu dao vrijede otprilike 2.000 evra, razmišljao sam da ga prijavim, ali sada je kasno, prošlo je već godinu dana – tvrdio je pjevač.
“Proradio mi je bijes”
Sloba je objavio fotografiju čovjeka nepoznatog javnosti i upitao: “Da li neko poznaje ovog klošara i da li zna gdje je?”, a posle je tvrdio da je to bio momenat slabosti.
– Kada sam objavio njegovu fotografiju proradio mi je bijes, ne volim nepravdu. Prošlo je mnogo vremena, mogao je da kaže bilo šta, da ih je prodao, da riješimo to na neki način, ali sada je tako kako je – rekao je Sloba, prenosio je Kurir.
Sloba se kaje zbog ugradnje balona u želudac
Slobodan Vasić je svojevremeno ugradio balon u želudac, u želji da smrša. Taj balon ima funkciju da zatvori jedan dio želuca, kako bi pjevač duže osjećao sitost.
Nedugo nakon operacije otkrio je da se kaje i da je odluka da se operiše njegova najveća greška.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.