Ovo je primjer iz banjalučkog naselja Starčevica. Šaht bez poklopca. A u šahtu nema čega nema.
Čak i polomljena wc šolja.
Tu su i razbacani kartoni, komadi drva. Očigledan znak neodgovornog ponašanja oni koji su to bacili. I onih koji su zaduženi za prikupljanje otpada.
Jer, odmah pored je i kontejner. Pun je i on. A smeće rasuto okolo.
-Grad nikada, ali nikada nije bio prljaviji i zapušteniji. Nema naselja u kojem nema smeća gdje mu mjesto nije. Sramotno i otužno – komentari su sugrađana na čistoću u gradu.
Šta se dešava sa “Krajiškom ljepoticom”? Jer, ovo nije jedino naselje iz kojeg dolaze ovako ružne slike.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.