
Ðurić: Svaka nova mjera Prištine vodi u propast i Srbe i Albanace
Svaka nova mjera Prištine je karta u jednom pravcu za propast i Srba i Albanaca, izjavio je danas direktor Kancelarije za KiM Marko Ðurić, reagujući na novu izjavu kosovskog premijera Ramuša Haradinaja da Priština može preduzeti i “gore korake”, koje nemaju veze sa tarifama.


















