
(FOTO) Odbornici u ponedjeljak o sudbini deponije: Vlado Đajić najavio sjednicu Skupštine grada, većina se dogovorila sama sa sobom
Sjednica Skupštine grada Banjaluka, na kojoj će se raspravljati o sudbini Gradskog olimpijskog bazena i deponije smeća u Ramićima, održaće se u ponedjeljak, tvrdi predsjednik Gradskog odbora SNSD Vlado Đajić.


















