
(VIDEO) 16 MINUTA TIŠINE, ZA 16 STRADALIH Studenti u blokadi stigli u Novi Sad, sutra se obilježava godišnjica pada nadstrešnice
Grupe studenata, đaka i građana večeras su stigli u Novi Sad kako bi sutra obilježili godišnjicu pada nadstrešnice u kojoj je poginulo 16 ljudi. Policija obezbjeđuje kolonu.


















